O NAS

WAWAMODELS to agencja hostess i modelek, która zapewnia kompleksową obsługę Twojego wydarzenia. Jeśli szukasz ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy profesjonalnie i z mnóstwem pozytywnej energii zrealizują Twoją wizję, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy ciekawi świata i otwarci na nowe wyzwania, a 12-letnie doświadczenie w branży pokazało nam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Poznajmy się

Zespół WAWAMODELS to pracowici ludzie, którzy z uśmiechem na twarzy realizują każdy projekt. Nigdy nie stoimy w miejscu i stawiamy na rozwój naszych pracowników, tak abyś był w pełni zadowolony z naszych usług.

Wielozadaniowi

WAWAMODELS to również szereg dodatkowych usług, które ułatwią Ci organizację eventu. Zajmiemy się wizażem, stylizacją, wynajęciem strojów a nawet taneczną oprawą wydarzenia. Służymy pomocą w organizacji oraz przebieg wydarzenia. Nasza oferta obejmuje ponadto wynajem tłumaczy, ankieterów i konferansjerów.

Nasza misja

Uważamy, iż pozytywne i trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu to fundament kontaktów osobistych i biznesowych. Budowanie wyjątkowych więzi między naszymi pracownikami i klientami to misja Wawa Models. Jej realizacja pozwala na wyjątkowo wysoki poziom współpracy i daje nam energię do działania.

LICZBY PRZEMAWIAJĄ ZA NAMI

 

12

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

15

KOORDYNATORÓW I TRENERÓW BIZNESU

1000

PONAD 1000 UDANYCH REALIZACJI

1500

DOŚWIADCZONYCH HOTESS, MODELEK I SPRZEDAWCÓW

Cały nasz zespół do Twojej dyspozycji

Nasz zespół

Elzbieta Tumilowicz-Spychala

Elżbieta Tumiłowicz-Spychała

managing director, founder

Amelia Koziara

Amelia Koziara

choreographer

Dawid Biskupski

Dawid Biskupski

team manager IKEA

Malgorzata Jakubowska

Gosia Jakubowska

make-up artist 

artur frontczak

Artur Frontczak

graphic designer

Krzysztof Zieba

Krzysztof Zięba

business coach

Referencje

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów