O NAS

WAWAMODELS to agencja hostess i modelek, która zapewnia kompleksową obsługę Twojego wydarzenia. Jeśli szukasz ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy profesjonalnie i z mnóstwem pozytywnej energii zrealizują Twoją wizję, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy ciekawi świata i otwarci na nowe wyzwania, a 12-letnie doświadczenie w branży pokazało nam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Poznajmy się

Zespół WAWAMODELS to pracowici ludzie, którzy z uśmiechem na twarzy realizują każdy projekt. Nigdy nie stoimy w miejscu i stawiamy na rozwój naszych pracowników, tak abyś był w pełni zadowolony z naszych usług.

Wielozadaniowi

WAWAMODELS to również szereg dodatkowych usług, które ułatwią Ci organizację eventu. Zajmiemy się wizażem, stylizacją, wynajęciem strojów a nawet taneczną oprawą wydarzenia. Służymy pomocą w organizacji oraz przebieg wydarzenia. Nasza oferta obejmuje ponadto wynajem tłumaczy, ankieterów i konferansjerów.

Nasza misja

Uważamy, iż pozytywne i trwałe relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu to fundament kontaktów osobistych i biznesowych. Budowanie wyjątkowych więzi między naszymi pracownikami i klientami to misja Wawa Models. Jej realizacja pozwala na wyjątkowo wysoki poziom współpracy i daje nam energię do działania.

LICZBY PRZEMAWIAJĄ ZA NAMI

 

12

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

15

KOORDYNATORÓW I TRENERÓW BIZNESU

1000

PONAD 1000 UDANYCH REALIZACJI

1500

DOŚWIADCZONYCH HOTESS, MODELEK I SPRZEDAWCÓW

Cały nasz zespół do Twojej dyspozycji

Nasz zespół

AFR07239

Elżbieta Spychała

managing director, founder

Amelia Koziara

Amelia Koziara

choreographer

Dawid Biskupski

Dawid Biskupski

team manager IKEA

Malgorzata Jakubowska

Gosia Jakubowska

make-up artist 

artur frontczak

Artur Frontczak

graphic designer

Krzysztof Zieba

Krzysztof Zięba

business coach

Referencje

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów